שיחה עם נציג שיחה עם נציג צור קשר צור קשר אימייל אימייל

Welcome to CA Israel Modern Software Factory Take the Tour

הדרכה ושירות

מאסטרטגיה, ליישום וניהול, אנחנו מתמקדים בתוצאות העסקיות
הרצויות כדי להאיץ הצלחה

 • הדרכה ושירות – האצת הצלחה עסקית בעידן כלכלת היישומים, עם השירותים של CA

  שירותי CA בנויים לפי הגישה בה אנו מתמקדים בסיוע בהשגת התוצאות העסקיות הרצויות. לקוחותינו ממנפים את הנסיון הרב, המומחיות והשיטות המוכחות שלנו על מנת להתאים את היעדים בכל פרוייקט לאסטרטגיה הכללית והתוצאות שיניבו לארגון את הערך הגבוה היותר כדי להאיץ הצלחה וגידול עסקי.
  אנחנו מיישמים גישה זו בכל דבר שאנו עוסקים בו. מסיוע בפיתוח יישום חדש, דרך הרחבת פתרון קיים או שדרוג גרסה וגם באספקת תמיכה ואחזקה שוטפת. אנחנו כאן על מנת לעזור ללקוחותינו האיץ אימוץ טכנולוגיות תוך מקסום הערך שלהן בארגון. לספק פתרון גמיש הנותן לארגון ערך מצטבר אשר יגדל ויתאים לצרכים העסקיים המתפתחים. ולאפשר ניהול הצלחה, ביצוע תוך תוכנית ברורה להצלחה ארוכת טווח.
  ליצירת קשר עם מערך ההדרכה והשירות של CA ישראל , לחץ כאן

 • ייעוץ Consulting שירותי הייעוץ המקצועיים של CA מעודדים קידום חדשנות טכנולוגית על ידי הגדרת מטרות משמעותיות הניתנות להשגה

  ייעוץ Consulting

  שירותי הייעוץ המקצועיים של CA מעודדים קידום חדשנות טכנולוגית על ידי הגדרת מטרות משמעותיות הניתנות להשגה. ייעול ואופטימיזציה של סביבות הפיתוח הן המפתח לעידוד חדשנות.
  כל הצלחה נראית שונה. הצוות המנוסה של CA יעזור לך להגדיר מהי הצלחה בשבילך. אנו נתאים לך פתרון התפור למידותיך ומאזן בין הצורך לקיום תהליכי עבודה תקינים ושיטות מומלצות למול הצורך ביעילות, זמן פיתוח קצר וחסכון בעלויות. CA מספקת שירותי ייעוץ והדרכה לאורך הדרך כדי להבטיח התאמה בין הטכנולוגיות שברשותך למטרותיך העסקיות ולהקל על המעבר לפתרונות חדשים במינימום הפרעות.

 • יישום Implementation ליישם במהירות פתרונות המחברים בין רמת ביצועים של מערך IT לבין האסטרטגיה העסקית. שירותי יישום מהירים, גמישים ותומכי הצלחה.

  יישום Implementation

  ליישם במהירות פתרונות המחברים בין רמת ביצועים של מערך IT לבין האסטרטגיה העסקית. שירותי יישום מהירים, גמישים ותומכי הצלחה.
  על מנת להגיע להצלחה מהירה, מוכחת שחוזרת על עצמה שוב ושוב בכל שלב בפריסת התכנה בארגון, יש צורך ביסודות חזקים. צוות המומחים ליישום של CA מסייע לארגונים לשנות את הקצב ולצאת לשוק עם פתרון ליבה המתאים לצרכים העסקיים. אנו מספקים פתרונות היכולים להתאים לגידול והתפתחות עסקית. הרחבת הפתרון אפשרית באמצעות יישום פונקציות או תצורות נוספות.

 • עדכונים Updates שירותי שדרוג המותאמים לצרכים שלך מאפשרים לארגון שלך להשאר בעמדת הובלה.

  עדכונים Updates

  שירותי שדרוג המותאמים לצרכים שלך מאפשרים לארגון שלך להשאר בעמדת הובלה.
  אין ארגון שלא רוצה להשאיר את המתחרים מאחור. שירותי השדרוג של CA מותאמים לאסטרטגיה העסקית. ארגונים רבים נוטים לדרג את המעבר לגרסה חדשה במקום נמוך בסדר העדיפויות, אך היתרונות הטמונים בשדרוג יכולים להיות גדולים מאוד. המומחים לשדרוג של CA עוזרים לארגונים וחברות לשדרג לטכנולוגיה המודרנית ביותר בצורה חלקה ובמינימום הפרעה.