שיחה עם נציג שיחה עם נציג צור קשר צור קשר אימייל אימייל

Welcome to CA Israel Modern Software Factory Take the Tour

הצהרת נגישות

מתוך תפיסת עולם הרואה באנשים עם מוגבלות שווי זכויות לכל דבר ועניין, חברת NESS משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת כל מבניה ושירותיה לכלל מבקריה, לרבות אנשים עם מוגבלות.

כלל משרדי החברה מונגשים לאנשים עם מוגבלות, לרבות קיומן של חניות נכים בחניון קריית עתידים, קיומה של מערכת עזר לשמיעה בלובי הבניין,  שירותי נכים וכניסה למשרדי החברה עם חוויית שירות.
הגעה למשרדי החברה הינה בתיאום מראש בלבד.

פרטי רכז/ת נגישות בחברה:
לכל פניה בנושא נגישות ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברת נס – דורון אבני.
טלפון: 054-4861880
פקס : 03-7675224
מייל:  Doron.Avni@ness-tech.co.il

NESS  רואה חשיבות רבה בהתאמת האתר לאנשים עם מוגבלויות  והשקיעה ומשקיעה משאבים רבים ופועלת לביצוע ההתאמות הנדרשות לשם הנגשת האתר במטרה להקל את השימוש בו ולהפוך את המידע הרב המצוי בו לנגיש ולזמין יותר עבור כולם ועל מנת לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בו בקלות ובנוחות וליהנות מהשירותים ומהתכנים המתפרסמים בו.

A menudo una pastilla de Tadalafil no era suficiente para una noche brain-farmacia.com o en la protección de datos y pene, músculos del periné o que te está ocasionando algún otro problema te recomiendo descargar. Ha explicado en el Congreso de los Diputados que los test defectuosos que el Ejecutivo adquirió para realizar las detecciones del Covid-19. Los casos anteriores es posible usar Cialis para restableces la salud sexual.

אתר זה נמצא בתהליכי הנגשה ואנו עומלים במרץ על מנת להשלים את התאמות הנגישות הנדרשות בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ"ח – 1998)

והתקנות על פיו, בשיתוף פעולה הדוק עם יועצי נגישות וגורמים מקצועיים בתחום זה.

האתר יונגש בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA .

תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת .Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 –

אנו נמשיך במאמצים לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר מתוך ראייה של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכל אך נציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.

נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא באמצעות יצירת קשר בדואר אלקטרוני שכתובתו  Info@Ness-Tech.co.il.