שיחה עם נציג שיחה עם נציג צור קשר צור קשר אימייל אימייל

Welcome to CA Israel Modern Software Factory Take the Tour

Agile Management

הגדרה מחדש של תהליכי עבודה, תכנון ושירות על מנת לספק ערך רב יותר, מהר יותר

 • Agile Management – אפיון מחדש של תוכנה ברמת תכנון, אספקה ותמיכה כדי להאיץ חדשנות.

  Agile זו חשיבה המשנה את האופן והקצב בו החברה מעניקה ללקוחותיה ערך. שיטת אג'ייל מאפשרת בניה של מערך פיתוח תוכנה זריז וגמיש. האנשים הנכונים תמיד יקבלו גישה למידע הנכון, מהר יותר מאי פעם. המחסומים המפרידים בין קבוצות ומחלקות שונות יוסרו כך שיציאה לשוק עם אפליקציה היא לא רק תוצאה סופית אלא חלק אינטגרלי מן התרבות העסקית. בעזרת הכלים המתקדמים שלנו אנו תומכים בחברות הרוצות ליזום שינוי ולא רק להגיב לו. בעזרת מתודולוגיית אג'ייל, CA Technologies בעלת מומחיות ופתרונות המסייעים לחברות לנוע במהירות רבה יותר, בדרך חכמה יותר.

 • CA Agile PPM

  מה זה Agile PPM?

  CA מציעה מתודולגית Agile מתוחכמת של ניהול פרויקטים המשמשת צוותי עסקים וטכנולוגיה, ומסייעת למקד את מאמצי הפיתוח והביצוע של התוכנה או היישום, לצמצם זמן החזר השקעה ולשפר מדדים בכל שלב.
  חברת האנליסטים IDC Marketscape הוציאה דוח בשנת 2017 המנתח את המוצרים הבאים: CA PPM ו- CA Central Agile . בדוח שלה קובעת IDC שחברת CA Technologies נמצאת בעמדה מובילה בתחום ה PPM Agile. לקריאת דוח המפרט את ניתוח המוצרים, תגובות לקוחות משתמשים ופירוט האתגרים בתחום, יש ללחוץ כאן.

 • CA Agile Central ו CA PPM לניהול פרוייקטים

  חברת CA מציעה פתרון המשלב בין ניהול פרוייקטים ו CA Agile Central. כך מתקבל פתרון מתקדם לניהול עסקי מתוך הבנת הערך הנובע מכל שלב בפרוייקט הפיתוח – מאסטרטגיה, דרך תכנון התקציב ועד לחלוקת העבודה.

  כאשר יש ממשק מאוחד לכלים של ניהול עבודה וניהול התקציב הצוותים מקבלים את התובנות הדרושות להם כדי לקבל החלטות טובות יותר גם מבחינה עסקית, כך הם יכולים להיות מודעים לכל המשמעויות של ניהול הפרוייקט,  ליישר קו בין כל חברי הצוות ולבצע את עבודת הפיתוח תוך התייחסות לתוצאות העסקיות. השילוב הדו-כיווני של CA Agile Central עם ניהול פרויקטים בעזרת CA PPM מאפשר שקיפות מלאה בפיתוח.

  למידע נוסף על CA Project & Portfolio Management

  למידע נוסף על CA Agile Central

  קישור לאתר הבינלאומי