שיחה עם נציג שיחה עם נציג צור קשר צור קשר אימייל אימייל

Welcome to CA Israel Modern Software Factory Take the Tour

API Management

מקסום מקורות מידע קיימים ליצירת יישומי הדור הבא

 • API Management – האצת השינוי הדיגיטאלי על ידי ניהול ממשקי API

  בכלכלת היישומים, עסקים מסתמכים על ממשקי API כדי לחבר מערכות, לספק חווית משתמש טוב יותר, לנצל הזדמנויות ולהעצים יכולות עסקיות. לפיכך, ניהול יעיל של ממשקי API הוא קריטי לצמיחה עסקית ולהצלחתה של חברה המובילה חדשנות. ממשק ניהול API מייעל ומאיץ משמעותית פיתוח יישומים לטלפונים ניידים ול – IoT. האנליסטים משבחים את ממשק ניהול API של CA Technologies כדרך המוכחת לפיתוח אפליקציות שמניעות את העסק שלך קדימה.

 • API Management – האצת השינוי הדיגיטאלי על ידי ניהול ממשקי API

  הכח הטמון ב API

  הגיעה העת להפעיל את הכח הטמון ב API על מנת לשלב את הכל! פתרון API של CA מניע את הדור הבא של פיתוחי מוצרי Mobile ו – IoT. אנו עושים זאת על ידי מתן פתרון תקשורת אמין בין מידע, אנשים, יישומים והתקנים. ניתן לאסוף, למיין ולחלק מידע ממקורות שונים לממשקי REST מודרניים כמעט באופן מיידי. בין עם המידע מצוי במערכות דור קודם, שרתי אחסון המפוזרים במקומות שונים או בענן, ניתן לאסוף הכל יחדיו כדי להניע יוזמות דיגיטליות חדשות בקנה מידה גדול, ביישומים מודרניים או באפליקציות של תוכנה כשירות SaaS.
  כדי ללמוד מהוא מאגר מידע REST, מדוע וכיצד כדאי להשתמש בו ובאיזה כלים ניתן לעשות זאת, מומלץ לקרוא את הדוח הבא: ליצירת עולם מקושר באמצעות REST API

 • הסוד לניהול אפליקציות לראות את כל התמונה - תובנות בזמן אמת

  פתרון ניהול הביצועים של CA מכיל תכונות המסייעות לכל הצוות לנהל אפליקציות בהצלחה ובראשן ממשק אינטואיטיבי המסייע לצוותים:
  לעבוד כולם בקו אחד למול יעדי ביצועים משותפים ותוצאות.
  לעיין בתלות בין יישומים במהירות ובאופן אוטומטי. ליצור מפות ומודלים עם נתונים רב-ממדיים וחיתוכים שונים של תכונות לניהול אפליקציות אופטימלי.
  לאבחן ולנתח תובנות מלאות תוך מעקב אחר כל הטרנזקציות בממשק התומך באפליקציות שונות ובממשקי API מתקדמים – כולל Docker, Node.js, Java, PHP .NET ועוד.

  כדי ללמוד עוד, מומלץ לקרוא את דף המידע בנושא ניהול אפליקציות וביצועיהן.

  מידע נוסף ניתן גם למצוא בסרטון וידאו קצר.

  קישור לאתר הבינלאומי