שיחה עם נציג שיחה עם נציג צור קשר צור קשר אימייל אימייל

Welcome to CA Israel Modern Software Factory Take the Tour

Cyber Security

להגן על העסק באמצעות פתרונות ממוקדים בזיהוי וניהול הרשאות גישה

 • Cyber Security - בניית אמון לקוחות ויצירת חווית משתמש נהדרת ללא פשרות בנושאי אבטחה

  אבטחת נתונים היא לא רק הכרח עסקי אלא הזדמנות לזכות באמון הלקוחות ולהגדיל את היעילות. עם פתרונות האבטחה מבוססי זיהוי של CA ניתן לוודא שהרשאות הגישה למידע ניתנות לאנשים הנכונים. כל משתמש קצה, בין אם מדובר בלקוח או בעובד חברה, ייהנה ממשק משתמש מהיר, נח ואינטואיטיבי המאפשר גישה בדיוק לנתונים הנדרשים. כלים לניתוח והכרה של אופני התנהגות טיפוסיים מאפשרים זיהוי מהיר יותר של חריגות והגברת רמת האבטחה תוך הורדת הסיכון. האצה של פיתוח בענן תוך אספקת הגנה מקסימלית והעלאת מעורבות הלקוח זה כבר לא חלום.

 • מורשי גישה - Privileged Access Management

  האתגרים הטמונים בקביעת מורשי גישה PAM

  בקביעת חשבונות ניהול שייחשבו מורשי גישה ייחודים בארגון, הנקראים גם חשבונות PAM
  (Privileged Access Management)  קיימים שלושה אתגרים עיקריים:

  1 – ריבוי משתמשים וסכנת דליפה: חשבונות ניהול הם כאלה המאפשרים גישה למידע רגיש ולכן אם נתוני ההרשאות והסיסמאות של חשבונות אלו יפלו לידיים לא נכונות, יש סכנה של דליפת מידע חשוב ואפילו קריטי לארגון. עם זאת, ניהול ההרשאות של חשבונות PAM הללו מאתגר שכן לאנשים רבים בארגון יש צורך בשימוש בהם.

  2 – הרשאות קרדינאליות: לחשבונות ניהול אלו יש הרשאה לביצוע פקודות יסודיות במערכות השונות של הארגון. לפיכך, מחיקתם או חסימתם של חשבונות PAM הללו איננה פתרון שהארגון יכול לסבול. על מנת לייצר אבטחה טובה יותר, הגישה כיום היא פיצול אותן יכולות מהותיות לניהול למערך מפורט של יכולות מוגבלות יותר.

  3 – תיקוף הערך של ההרשאות הקיימות: בארגונים רבים נדרשת סקירה של כל חשבונות הניהול כדי להבין את היקפם ואת היקף ההרשאות שנתנו לחשבונות PAM. השלב הבא הוא הטמעת פתרון המאפשר אבטחה ברמה גבוהה תוך בקרה וניתוח ערך מחד והתאמה לשיקולי רגולציה מאידך, וכל זאת ללא פגיעה ביעילות התפעולית של מערך הניהול.

  להכרת מודל לניהול הרשאות PAM תוך כדי אוטומציה, גידול בקנה מידה וטרנספורמציה דיגטאלית, יש ללחוץ כאן.

 • עיצוב פתרון לניהול אבטחה מן הפנים אל החוץ

  אבטחה היא יותר מאשר רק אתגר עבור הארגון שלך. זוהי הזדמנות לזכות בנאמנות הלקוחות ולהגדיל את ההספק של העובדים. עם פתרונות אבטחה מבוססי זהות של CA, מנהלי האבטחה בארגון יכולים לוודא בקלות שלכל אחד מהגורמים המעורבים בפעילות עסקית, כולל לקוחות, שותפים, ספקים ועובדים , יש גישה בדיוק לנתונים שאותם הם צריכים. כולם ייהנו מחווית משתמש מושלמת, לא משנה באיזה מכשיר או פלטפורמה הם משתמשים . עם פתרונות הSecurity  שך CA, מנהלי האבטחה יכולים לישון בשקט.

  לקריאת הדוח בנושא ניהול אבטחה והגנה על הארגון בעידן כלכלת היישומים

  קישור לאתר הבינלאומי