שיחה עם נציג שיחה עם נציג צור קשר צור קשר אימייל אימייל

Welcome to CA Israel Modern Software Factory Take the Tour

DevSecOps

מסייעים בהאצת תהליכי פיתוח תוכנה מתוך שינוי תהליכים ותרבות עסקית

 • DevSecOps - הטמעת פתרונות פורצי דרך להאצת פיתוח תוכנה.

  כדי ליצור מערך פיתוח יעיל יש ליצור אחדות ועקביות בצוותים וליצור מחזוריות של שיפור מתמיד. הפתרונות של CA מסייעים לחברות להגדיר מחדש את העקרונות לאספקת תוכנה ולרגש את לקוחותיהם. DevSecOps הוא תחום בצמיחה ומאפשר מהפיכה בתחום פיתוח ואבטחת היישומים. הטמעת פתרונות חדשניים מעודדת שינוי בתרבות העסקית ומיעוף אוטומציה כדי לסייע לפיתוח. המעבר מרעיון ליישום פורץ דרך הינו מהיר מתמיד. CA Technologies מציעה מגוון רחב ביותר של טכנולוגיות ייעודיות הדרושות להאצת חדשנות וכדי לאפשר לחברות לרתום את הכוח הטמון ב- DevSecOps לפיתוח חוויית לקוח ברמה אחרת.

 • Secure Code - בדיקת איכות לאבטחת הקוד ללא האטה בפיתוח היישום

  חברת CA מציעה פתרונות המאפשרים בדיקה חלקה של הקוד עבור צוותי אבטחה וזאת ללא פגיעה בתהליכי הפיתוח, Secure DevOps.
  כלי האבטחה האוטומטיים של CA מספקים תוצאות מהירות, בעלות תוקף אמיתי ושניתן על פניהן לבצע התיקונים הנדרשים וכל זאת ללא רעש רקע שנובע מתוצאות חיוביות שגויות (False positives) ותוך מעקב רציף אחרי התקדמות ביצוע התיקונים. אנו מציעים את כל סוגי בדיקות האבטחה בכלי אחד. הכלים שלנו משתלבים היטב בכל שלב בשרשרת הפיתוח ומתחברים לכלי הפיתוח והניטור הקיימים בארגון. זיהוי מהיר של פירצה באבטחה, מניעת התקפה וביצוע תיקון בשלב מוקדם בהליך הפיתוח ללא הוספת שלבים מיותרים במחזור החיים של פיתוח התכנה (SDLC), הוא המפתח לפיתוח של תוכנה מאובטחת ואיכותית.

 • Automation – לייעל פיתוח, למנוע טעויות, ולבנות תשתית אוטומטית להאצה עסקית

  שיפור תוצאות עסקיות באמצעות אוטומציה של התשתית העסקית.
  עולם העסקים תחרותי יותר מאי פעם וטכנולוגיות משבשות חודרות לכל תחום מדי יום. על מנת להישאר רלוונטית, על החברה לפנות משאבים ולהתמקד ביכולות אסטרטגיות וגרעיניות המניבות הכנסות ומשמרות לקוחות. את הגמישות הנדרשת להתייעלות במערכות התומכות בפעילות העסקית ניתן להשיג באמצעות פתרונות האוטומציה המתקדמים של CA המאפשרים הטמעה של תהליכים עסקיים ללא מגע החוסכים זמן, כוח אדם ועלויות.

 • Continuous Delivery – אספקת יישומים ללקוחות בקצב שהם דורשים.

  פיתוח יישומים, בדיקות איכות ויציאה לשוק בקצב מואץ. בכדי להתחרות בכלכלת היישומים, יש לייצר שיפור מתמיד באיכות פיתוח התכנה וקיצור לוחות הזמנים. על ספקי תוכנה לעמוד בדרישות גבוהות ולעשות זאת במחירים תחרותיים. עבודה יעילה ורציפה, ואינטגרציה של פתרונות אוטומציה וניתוח תקלות ונתונים הם שמאפשרים לחסוך בעלויות, לעמוד ביעדים ולייעל את העברת היישום מן הנייד לסביבת Mainframe. פתרונות Continuous Delivery של CA מאפשרים לך ליצור מערך פיתוח, בדיקות וניהול גרסאות שנותן לך יתרון אמיתי בשוק תחרותי.

 • APM – ניטור תפקוד היישום ליצירת חוויית משתמש מושלמת

  התקלה הכי קטנה ביישום או בממשק המשתמש יכולה לגרום לאובדן לקוחות. יישום מוצלח לא צריך רק להיראות טוב, אלא לאפשר אינטגרציה מושלמת בין מיקרו שירותים (Microservices Architectures) שונים, API וטכנולוגיות שונות ליצירת חווית משתמש מושלמת. פתרונות APM – ניטור וניהול ביצועי יישומים של CA מפשטים את המורכב ומאפשרים זיהוי מהיר של תקלות ותיקונן ביעילות. כך ניתן לספק חוויית משתמש יוצאת דופן, וליהנות מלקוחות מרוצים וצמיחה עסקית.

 • DevOps Benefits

  להגדיר מחדש את שירות אספקת התוכנה כדי לחדש מהר יותר ולרגש את הלקוחות.

  הצטרפו למהפיכה שכבר מתרחשת בתחום אספקת התוכנה. DevSecOps כבר אומצה כשיטה לפיתוח תוכנה ואספקת יישומים על פי עקרונות של קו יצור סדור. על ידי הגדרה מחדש של תרבות הפיתוח ומינוף של כלי אוטומציה, אנשי הפיתוח בארגון יוכלו לתרגם במהירות וביעילות רעיונות חדשניים ליישומים פורצי דרך. חברת CA מציעה מגוון רחב של פתרונות יעודיים הנחוצים להאצת החדשנות ומיועדים כדי לרתום את כוחה של DevSecOps כדי למקסם את חוויית הלקוח.

  התחילו עוד היום עם DevSecOps.

 • Agile Management

  כדאי לרתום עוד היום את הכח של Agile בשילוב עם DevSecOps ופתרונות מתקדמים מבית CA Technologies

  ניהול זריז בשיטת Agile

  להגדיר מחדש את האופן בו פיתוח תוכנה מתוכנן, מבוצע וכיצד מתנהלת התמיכה – כל זאת על מנת לזרז חדשנות. למידע נוסף יש ללחוץ Agile Management .

  אספקת תוכנה רציפה בשיטת Continuous Delivery

  פתרון מקצה לקצה עבור פיתוח ת וכנה, בדיקות והפצת גרסה בזריזות ויעילות – כל זאת על מנת לקצר זמן הגעה לשוק. למידע נוסף יש ללחוץ Continuous Delivery .

  תפעול בשיטת Agile

  לפעול בעקבות תובנות מבוססות ניתוח נתונים – כל זאת כדי להשיג אופטימזציה של חווית המשתמש. למידע נוסף יש ללחוץ על Agile operations .

 • DevOps למנהלים מובילים

  רוצים להבין כיצד ניתן להדליק מחדש את העסק ע"י התייחסות לפיתוח כאל מפעל מייצר בעזרת פתרון DevOps? אז הספר האלקטרוני הזה הוא בדיוק בשבילכם. חברת CA העולמית הכינה דו"ח העוסק בדיוק בשינויים בתחום.

  שיטות העבודה המומלצות של DevOps מתפתחות במהירות ומאפשרות לחברות לבנות, לבדוק ולפרוס אפליקציות בקצב מהיר יותר ואיכות גבוהה יותר מאי פעם. יחד עם זאת, אימוץ פתרונות DevOps בקנה מידה גדול הוא לא קל. על מנת להבין את האסטרטגיות הרצויות להצלחה ולהכיל זרימת עבודה מוצלחת מומחים בתחום נושאים את עיניהם אל מי שכבר הצליחו להטמיע שינוי בתרבות העבודה בארגון.

  הדו"ח מכיל ניתוחים של מקרי אמת כפי שבוצעו על ידי חברות מובילות בתחום. כותבי הדו"ח בוחנים את המשך ההתקדמות של שיטות העבודה המומלצות של DevOps תוך הבנה של מסגרת מעשית להצלחה החל באימוץ מדדים, ניתוח החזר השקעה וכלה בהמלצות לתהליכים השונים.

  לקריאת דו"ח שיטות DevOps מומלצות