שיחה עם נציג שיחה עם נציג צור קשר צור קשר אימייל אימייל

Welcome to CA Israel Modern Software Factory Take the Tour

IT Operations

הכנת העסק לעתיד כבר כאן, עם ניטור וניתוח פעולות תפעול IT

 • IT Operations – פתרונות ייעודים לניטור תפעול מערך תוכנה ותמיכה בעידן הדיגטאלי.

  על מנת לשגשג בעידן כלכלת היישומים, על צוותי פיתוח ותמיכת תוכנה לספק באופן עקבי יישומים בעלי ביצועים גבוהים, מבוססי תשתיות מודרניות ורשתות דינאמיות. עם כלים לניטור בכל הרמות, מבוססי פתרונות אנליטיים מתקדמים ועקרונות פיתוח חדשניים, ניתן להבטיח כי לכל משתמש תהיה חוויה מושלמת, ללא קשר לפלטפורמה ממנה ניגש למערכת. בין אם דרך הענן או באמצעות Mainframe, פתרונות ניהול IT Operations של CA מאפשרים ממשק חלק בכל שלב.

 • Infrastructure Management

  פתרונות לניטור אחיד לכל סוגי התשתיות: פיזי, וירטואלי וענן.
  CA Unified Infrastructure Management – CA UIM, הינו פתרון אחד מבוסס כלי ניתוח אינטיליגנטים לניהול פרואקטיבי ויעיל של תשתיות IT מודרניות כולל ענן היברידי. CA AUIM הינו הפתרון היחיד המספק ניתוח וכיסוי מקיף וארכיטקטורה פתוחה הניתנת להרחבה. על ידי מינוף פתרון זה, הארגון שלך ישפר את הזמן ממוצע לאיתור ותיקון תקלות, תוך הפחתת מאמצי המיטור והאצת פריסות חדשות לשיפור חווית משתמש הקצה. הניטור מתקיים בתצורה אוטומטית ומאובטחת. הפתרון אופטימאלי ל- DevOps ולסביבות בקנה מידה גדול.
  ארגון גדול ומוביל בתחום שירותי המחשב מדווח על שיפור של 75% בפיקוח וניטור מערך תמיכת התוכנה ההיברידי.

 • Application Performance

  תקלה קטנה בחוויית המשתמש והלקוחות הנאמנים שלך אבדו לנצח. מאחורי יישום מעוצב למשעי, פשוט ונח לשימוש עומד מערך מורכב של מיקרו שירותי תוכנה, APIs ותמיכה. לכן פתרונות לניטור ביצועי יישומים וניהול התקשורת בין תשתית Mainframe לתשתית ניידת של CA יכולים לפשט את איתור התקלה ולאפשר תיקון מהיר על מנת לשמר את חווית המשתמש יוצאת הדופן שעושה את הלקוחות מאושרים.
  94% מהארגונים שנסקרו מדווחים כי הכלים של CA מאפשרים להם להתרכז בנושאים החשובים בפיתוח האפליקציות שלהם בסביבה היברידית משולבת ענן.

 • Network Monitoring

  הפתרון של CA בתחום ניטור הרשתות זכה לשלושה פרסים בדירוג ראשון מטעם IT Central Station.
  CA Technologies הינה חברה מובילה באספקת פתרונות תוכנה לניטור רשתות מקיף, פתרונות הניתנים להרחבה. הפתרונות שלנו מתאימים לרשתות SDN ורשתות ענן מסורתיות. פתרונות ניטור הרשת והניתוח המתקדמים של CA יכולים לסייע לך לעבור מניהול רשת תגובתי לניהול מונע ולהצלחה בשינוי וחידוש תשתיות הרשת של הארגון. ארגונים מכל התחומים משתמשים בכלי ניטור הרשת של CA כדי לפתור בעיות, לייעל משאבים, לנתח חריגות ולהבטיח את ביצועי היישומים ואת רמת השירות. בקיצור, לקחת אחריות על מערך התמיכה ויעדיו, תוך אבטחת בטחון, אמינות וחוויה דיגיטלית ללא רבב.
  70% מארגוני ה- IT שנסקרו דיווחו כי צוות ה- IT לתמיכה ברשתות יוזם יותר בעת פתרון בעיות ביצועים ברשת.

 • IT Operations Management

  IT Operations Management (ITOM) – מה זה?

  ניטור מערכות תפעול כרוך בהקצאה, פריסה, ניטור וניהול של משאבי IT התומכים בתהליכים עסקיים דיגיטליים, הן פנימיים והן מול לקוחות. ITOM דורשת ניטור מלא וניתוח נתונים בכל שכבות הפיתוח, ביצוע ותמיכה בתוכנה עבור יישומים, תשתיות ורשתות בענן או בשרתים מקומיים, בין אם בMobile  או Mainframe. IT Operations Monitoring   מתקיים מתוך מטרה לתמוך ביעדים של האצת אספקת השירות, הגדלת יעילות ה- IT ויצירת חוויית משתמש מעולה – הן לעובדי הארגון והן ללקוחותיו. למידע נוסף יש ללחוץ כאן.

 • תפעול IT מונע על ידי AI ולפי דרישה

  כדי ללמוד מן הנסיון של מומחים בתעשיית ניטור ותפעול IT ובעלי ידע בתחומי AI, SRE, MACHINE LEARNING ואנליטיקס, מומלץ להירשם לובינר שמארגנת חברת CA העולמית.

  הובינר עוסק בשלושה נושאים עיקריים:

  כיצד למקסם תפעול IT וניטור קיים לפיתוח עתידי מונע AI
  אלו כלי ניטור ויכולות אנליטיות נדרשים כבר היום כדי לתמוך בארכיטקטורות מתקדמות
  כיצד AI ו MACHINE LEARNING יכולים לפשט ניטור ותפעול IT ולזרז תיקונים

  עוד מידע בובינר תפעול IT לפי דרישה

  קישור לאתר הבינלאומי